Numer 10 Listwa zasilająca Acar F5 1.5m 5 gniazd


Listwa zasilająca Acar F5 to wygodne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla maksymalnie pięciu urządzeń. Listwa została wyposażona w podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik, szybkie warystory, a także pozwala na cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego. Dodatkowo estetyczny wygląd i konstrukcja listwy, która jest wykonana z wysokiej jakości niepalnego tworzywa sprawiają, że jest to najbardziej trafny wybór do biura i domu.
Listwa ACAR
Numer 9Kamera internetowa HD 720p TRACER WEB 008

Szukasz praktycznego rozwiązania, które umożliwi Ci swobodne prowadzenie video chatów i konferencji? A może marzysz o karierze vlogera? Kamera internetowa Tracer HD WEB008 to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Urządzenie gwarantuje nie tylko wysokiej jakości obraz, ale także wyraźny dźwięk - dzięki temu nie tylko podzielisz się ważnymi informacjami podczas spotkania on-line, ale również uchwycisz każdy szczegół podczas live streamingu.

kamera tracer

Numer 8Powerbank Xiaomi 20 000mAh BiałyNajnowsze urządzenie Xiaomi wyróżniające zdecydowanie mniejszym rozmiarem przy zachowaniu bardzo dużej pojemności. Power Bank Redmi 20000 mAh samoczynnie dobiera moc wyjściową do możliwości ładowania jakimi dysponuje podłączone urządzenie. Przekłada się to na znacząco szybsze ładowanie i kompatybilność z każdym urządzeniem, które możemy naładować z portu USB. I nie tylko! Sprawdza się również jako bank energii niektórych laptopów z portem USB-C. Diody LED wskazujące poziom naładowania power banku świecą delikatnym światłem pozwalając zaplanować kiedy będziemy musieli ponownie naładować power bank.

powerbank xiaomiNumer 7Wzmacniacz Wi-Fi TP-LINK TL-WA860RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA860RE przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej w celu wyeliminowania martwych stref. Dzięki połączeniom bezprzewodowym w standardzie N o prędkości do 300Mb/s, przyciskowi Range Extender, miniaturowym wymiarom i możliwości montażu na ścianie urządzenie umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w sposób prosty jak nigdy dotąd.

tl-wa860RE


Numer 6Karta sieciowa Archer T2U Nano

Archer T2U Nano obsługuje dwa oddzielne pasma Wi-Fi. Dzięki technologii 256QAM urządzenie zapewnia o 33% większą wydajność sieci - prędkość w paśmie 2,4GHz wynosi nie 150, a 200Mb/s. 433Mb/s w paśmie 5GHz to prędkość idealna do strumieniowania wideo w jakości HD i wrażliwych na opóźnienia gier online, podczas gdy 200Mb/s w paśmie 2,4GHz idealnie sprawdzi się do codziennego przeszukiwania sieci.

archer T2UNumer 5Papier POLLUX A4 80g 500 ark

POLlux - papier A4. Synonim profesjonalizmu i niezrównanej wygody pracy. Zestawienie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną sprawia, że papier POLlux to jeden z najczęściej wybieranych papierów ksero. Papier do drukarki, do ksero, pisania, rysowania, prac plastycznych oraz różnorakich zastosowań biurowych. Papier POLlux papier o wyższym stopniu białości, zwiększający walory estetyczne wydruków.


polluxNumer 4Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro - Lampka biurkowa


Xiaomi Mi Smart Led Desk Lamp Pro Lampa Biurkowa. Mi Smart LED Desk Lamp Pro zapewnia studyjne oświetlenie na Twoim biurku! Dostosuj temperaturę światła i jasność przy użyciu kontroli głosowej Alexa, Google Assistant oraz Apple HomeKit.


xiaomi lampa


Numer 3Mop Parowy Vileda Steam

Mop parowy Steam od Viledy to idealne rozwiązania dla tych, którzy zadają sobie pytanie: „czy aby moja podłoga jest czysta i wolna od niebezpiecznych bakterii i zarazków?”. Z mopem parowym Vileda łatwo i szybko wyczyścisz każdy rodzaj podłogi: terakotę, panele a nawet dywan.

vileda steam


Numer 2Sprężone powietrze Incore 600ml

Sprężone powietrze do usuwania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Łatwość oraz duże bezpieczeństwo użycia pozwala na nieinwazyjne usuwanie zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych, foto-optycznych, mechaniki precyzyjnej, elektromechanicznych i wielu innych. Kurz i inne zanieczyszczenia wydmuchiwane są powietrzem sprężonym pod dużym ciśnieniem. Nie pozostawia żadnych śladów czyszczenia.

powietrze incore

Numer 1Pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly Kryonaut 1g 
 


Nazwa tej pasty termoprzewodzącej wywodzi się od greckiego słowa "kryo" oznaczającego "zimno". Wskazuje ono na specjalne przeznaczenie Thermal Grizzly Kryonaut, którą stworzono z myślą o spełnianiu najwyższych wymagań społeczności overclockerów. W połączeniu z wydajnym chłodzeniem, Kryonaut zapewni świetne odprowadzanie ciepła z pracujących pod dużym obciążeniem podzespołów.

kryonaut

Przycisk