• Kategorie
  • Parametry
  • Światłowody

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 10 szt.
17.00
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 3 m Złącza #1 ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 1 szt.
19.00
Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1m Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 15 szt.
19.00
Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m Posiada zastosowanie w: Transmisjach danych (audio, video) Budowie sieci pasywnej Rozwi...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 17 szt.
23.00
Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 Światłowód LC Złącza #2 Światłowód LC ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 19 szt.
19.00
Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 3 m Złącza #1 Światłowód LC Złącza #2 Światłowód LC ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 12 szt.
24.00
Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 Światłowód SC Złącza #2 Światłowód LC ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 2 szt.
18.00
Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Sieciowy (LAN) Długość przewodu 305 m Kolor Szary Pozostałe parametry Żyły 8 ...
Wysyłka w ciągu 24h (dostępny w magazynie centralnym)
Dostępność 4 szt.
700.00
Adapter światłowodowy hybrydowy LC/UPC-SC/UPC simplex SingleMode Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowani...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 2 m Złącza #1 Światłowód SC Złącza #2 Światłowód SC ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kabel UniFi DAC 10GbE 1m UDC-1 Informacje o produkcie Rodzaj Kabel Zastosowanie Światłowód Długość przewodu 1 m Złącza #1 SFP+ Złąc...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny